Kiedy wreszcie zaczniesz zarabiać w Marketingu Sieciowym?

►► Zobacz jak zbudować Marketing Sieciowy przez Internet: http://marketing-sieciowy-pro.pl/

„Pracuje już od ponad roku (dokładnie 14 miesięcy) w branży Marketingu Sieciowego i zbudowałem zespół 140 współpracowników, z czego 25 aktywnie działa, a pozostałe 80% konsumuje produkty — ale nie buduje aktywnie biznesu. Jednak mimo wszystko mam takie uczucie, że wszystkie pieniądze jakie zarobię, muszę od razu reinwestować w biznes, aby dalej rósł. Kiedy tak naprawdę zacznę zarabiać konkretnie pieniądze i co robię źle?” Pozdrawiam Michał

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie.

Aby zbudować duży Biznes MLM, potrzebujesz tak naprawdę dwóch rzeczy — Pierwsze to Duplikacja, a drugie to Momentum. Te dwa czynniki są niezbędne, aby wybudować dobrze prosperujący Biznes w Marketingu Sieciowym.

►► Zobacz jak zbudować Marketing Sieciowy w Internecie >>>

 

Michałowi udało się w 14 miesięcy zbudować strukturę liczącą 140 osób, czyli średnio miesięcznie pozyskiwał 10 osób do biznesu — z czego 1, 2 osoby, to poważni gracze. Trzeba również wziąć pod uwagę, że 10%, 20% lub więcej odpadnie każdego miesiąca.

Aby zbudować szybko rosnący zespół, z którym będziesz mógł podwoić swoje zyski, potrzebujesz tzw. Momentum. Takie Momentum odczujesz w chwili, gdy zbudujesz zespół około 300 aktywnych współpracowników.

Momentum (rozmach) jest jednak zależny od czasu — Momentum i gwałtowny wzrost jest do osiągnięcia, gdy np. wprowadzisz do biznesu w dość krótkim czasie (na przykład w 4 miesiące) 300 nowych współpracowników — im szybciej tym lepiej (mi się to udało wspólnie z partnerami w niecałe 3 miesiące). To wymaga oczywiście ogromnego wysiłku w dość krótkim czasie!

Jeśli zbudujesz taki zespół (300 współpracowników) w 12 miesięcy, to wtedy nie nastąpi to słynne Momentum i nie będzie możliwy gwałtowny wzrost. Nowe osoby, które wprowadzasz w danym miesiącu do swojego Marketingu Sieciowego, zastępują tych, którzy właśnie zrezygnowali — i tak tworzysz nie kończący się cykl.

Jak zatem zbudować organizację 300 współpracowników w krócej niż 4 miesiące?

Potrzebujesz 3 rzeczy: http://pgrzech.eu/kiedy-tak-naprawde-zaczne-zarabiac-w-mlm/

►► Zobacz jak zbudować Marketing Sieciowy w XXI wieku…

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Marketing Sieciowy Profesjonalnie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.